דף הבית עורכי הדין תחומי עיסוק תובענות ייצוגיות פירסומים צור קשר English

 

 

עו"ד שלומי כהן
בוגר הפקולטה למשפטים בחיפה (
LL.B ) וכן בעל תואר שני (LL.M) מטעם פקולטה זו. כמו כן לעו"ד כהן תואר ראשון של אוניברסיטת חיפה בלימודי הכלכלה. עו"ד כהן הוא חבר לשכת עורכי הדין משנת  2000 והינו רס"ן במילואים.
בעל ניסיון רב ומקצועיות רבה בליטיגציה ובתחומי המשפט השונים: משפט מסחרי, מקרקעין, ביטוח, חברות ושותפויות, דיני ירושה, תביעות לשון הרע וניהול תביעות משפטיות מורכבות.
עו"ד כהן שימש כמתרגל במשפט ציבורי במכללת רמת גן וכן עוזר הוראה באוניברסיטת חיפה.

 

 

 

 

 

עו"ד אמיר ישראלי
בוגר הפקולטה המשפטים בחיפה (בהצטיינות יתירה).

אחד מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום התובענות הייצוגית. בנוסף, מתמחה עו"ד ישראלי בליטיגציה מסחרית ובהגבלים עסקיים. בין שלל עיסוקיו, עו"ד ישראלי הינו מחברם של מאמרים רבים.


רשימת פרסומים:

אמיר ישראלי, "כוחו של השוק: על התובענה הייצוגית מכוח חוק ההגבלים העסקיים" משפטים לז תשס"ז, 131.

 

אמיר ישראלי, "על רשתות גדולות וספקים קטנים: הגיעה העת כי דיני ההגבלים העסקיים יכירו בקיומו של "כוח חוזי יחסי", עלי משפט ד' (תשס"ד) 279.


אמיר ישראלי, "תחרות בלי ערכים או תחרות בין ערכים? טענות של הסדר כובל המועלות בידי צדדים להסדר" דין ודברים ב(1) (תשס"ו) 297.

מיכל גל, אמיר ישראלי, מנחם פרלמן, "הסדרים כובלים" (פרק בספר "ניתוח כלכלי של דיני ההגבלים העסקיים" (מיכל גל ומנחם פרלמן עורכים, 2008)


מיכל גל, אמיר ישראלי, "פעמון על צוואר החתול: ההכרזה על קיומו של מונופול בהתאם להוראות חוק ההגבלים העסקיים", משפט ועסקים ז (תשס"ז) 137.


אמיר ישראלי, "פשרה בתובענה ייצוגית הפוגעת בתחרות החופשית (בעקבות ת.א. 1012/02 בועז יפעת נ' דלק מוטורס בע"מ ואח')" ("הארת דין").


Michal S. Gal
& Amir Israeli, "Antitrust Enforcement in Israel" (Cut'z 2005 world report).

 

Powered by WEBIA